ALICHOKISEMA KITALE KABLA MAREHEMU SHARO MILIONEA AJAFA HIKI HAPA

 

Baada ya kutokea kifo cha Sharo Milionea jana huko Tanga,kiukweli tumepoteza mtu ambaye mwenye vipaji vizuri vya kuelimisha jamii,sasa hapa nina rafiki yake wa karibuni sana anaelezea jinsi walivyoacha na mauti kumkuta.R.I.P Sharoo                …Read More

One Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s